Mam na imię Maciej. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, dietetykiem sportowym oraz Instruktorem Siłowni.

Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat. Przez 11 lat trenowałem sztuki walki. Wielokrotnie zdobywałem Mistrzostwo oraz Puchary Polski, jestem srebrnym medalistą Mistrzostw Swiata. Aktualnie od 5 lat zajmuje się sportami siłowymi. Aktywny tryb życia to moja pasja, sport daje mi ogromne poczucie szczęścia.

Dzięki doświadczeniu w pracy z podopiecznymi oraz wiedzy nabytej podczas licznych kursów i szkoleń potrafię dobrać odpowiedni, indywidualny plan działania pod konkretny cel. Jako trener przykuwam dużą wagę do bezpieczeństwa wykonywanych ćwiczeń i komfortu moich podopiecznych. W swoich treningach zwracam uwagę na stan zdrowia, styl życia, przebyte urazy i występujące dysfunkcje moich podopiecznych i na ich podstawie rozpoczynam określenie planu działania.

Uwielbiam pracę z ludźmi. Pomoc w ich dążeniu do upragnionego celu sprawia mi ogromną przyjemność, a zadowolenie moich podopiecznych jest dla mnie bezcenne. Nieustannie się rozwijam i poszerzam swoją wiedzę. Uważam, że inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją.

Maciej Szafrański